24/7 Support: 123-456-7890

example@yourdomain.com

0 items - £0

    0 items in the shopping cart

 

 

 

 

 

 

 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 

Güven

Süreklilik, web site çalışmalarında müşteri memnuniyeti açısından en önemli faktörlerden biridir. Gururla söyleyebiliriz ki; web sitenizin, alan adınızın kaybolması gibi sorunları bizimle yaşamazsınız. Yıllar sonra bile sitenizin yedeğini bizden alabilirsiniz.

Etik değerlerimiz her şeyden önce gelmektedir. Bizim için verdiğimiz sözler, ticaretin rutin işleyişinde unutulmayacak kadar değerlidir.

 

Deneyim

Web ekibimiz pek çok alanda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahiptir. Kodlar hayatımızın bir parçasıdır.

 

Güncel Kodlama

Firmamız günün en ileri kod yapılarını ve programları kullanmaktadır. Sürekli gelişme halindeki web teknolojisini takip etmek işimizin olmazsa olmazlarındandır.

 

Görsel Kalite

Programcılık kadar Grafik Tasarımda uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle yaptığımız web siteleri yalnızca gelişmiş değil, aynı zamanda görsel olarakta etkileyicidir.

 

Web tasarım aşamaları

 

1: Web sitesinden beklentiniz nedir?

İlk yaptığımız sitenin bütün yapısını, tarzını belirleyecek soruya yanıt aramaktır; sitenin kod yapısı ne olmalı…

Web sitesinden beklentinize ve gereksinimlerinize göre kod yapısına karar veriyoruz. PHP, HTML5 kod yapılarının her birinin ayrı özellikleri, birbirlerine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Web sitesinin sizi tatmin etmesi için doğru seçilmiş bir kod yapısına sahip olması gerekir.

 

2: Tasarım süreci

Markalaşma çalışmanız (kurumsal kimlik) varsa bunu temel alan tasarım çalışması kurumsal bütünlüğün sağlanması açısından önemli olacaktır. 

Tasarım süreci web tasarımındaki en kritik iki aşamadan biridir. Tasarımcılar olarak olarak bizim görevimiz firmanızı olduğundan daha iyi bir şekilde sunmaktır. Web siteniz sizi daha küçük, amatör göstermemeli aksine profesyonel ve daha büyük olarak sunmalıdır. Unutmayın, internetten sitenize giren potansiyel müşterileriniz ilk izlenimlerini web siteniz üzerinden oluşturacaktır.

 

3: Uygulama

Uygulama firmanıza ait yazı resimlerin siteye yüklendiği aşamadır. Yazıların görsel bir bütünlüğe sahip olacak şekilde siteye yerleştirilmesi, resimlerin site standartlarına uyumlu hale getirilerek yüklenmesi bu aşamanın önemli noktalarıdır.

Sitenin görsel gücünü sağlayacak en önemli unsurlardan biri yazı ve resim standartlarıdır. Sitenin kendisine ait bir standarda sahip olmaması karmaşık olması anlamına gelecek, profesyonel görüntü yaratılmasını engelleyecektir.

 

4: Kalite testleri

Yazı ve resimler yüklendikten sonra sitenin uluslararası kod standartlarına uygunluğu için testler yapıyoruz. Testlerde ortaya çıkan hatalar düzeltilerek “0 hata” kriterine ulaşıyoruz. Kalite standartları sitenizin verimli çalışmasını, bütün tarayıcılarda sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Bu aşamada siteniz 5 ayrı testten geçmektedir.

 

5: Genel optimizasyon

Beşinci adımda sitenin genel optimizasyonu yapılmaktadır. Arama motorlarındaki verimi yükseltebilmek için; test ve uygulamalardan oluşan 16 kademeli bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Bütün sitelerimizde yaptığımız bu çalışmamız nedeniyle yaptığımız siteler iyi sonuçlar almaktadır.

 

6: İzleme

Bütün sitelerimiz özel yazılımlarla sürekli izlenmektedir. Böylece sitelerimizdeki değişimleri günlük olarak görme, müdahale etme şansımız olmaktadır.

İzleme sürecinde belirli aralıklarla yedek alınmakta, sitenin kod güncellemeleri yapılmaktadır.

 

7: Destek

Deneyimimiz göstermektedir ki; site yayına girdikten sonraki 6 ay süresince müşteri talepleri devam etmektedir. Her gün sitesine girip dolaşan müşterimizin doğal olarak aklına yeni bir şeyler gelmekte, bizden talepte bulunmaktadır.